ОЛЕКСАНДРІВСЬКА
ЗОШ І-ІІІ ступенів
імені Т.Г. Шевченка

Меню сайту
календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Бабміндра Дмитро Іванович – доктор економічних наук, академік Української економічної академії наук, почесний землевпорядник України, начальник Запорізького обласного головного управління земельних ресурсів, науковий директор державного підприємства"Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою. Опублікував понад 50 наукових праць, у тому числі вісім колективних та індивідуальних монографій. Співавтор низки законодавчих актів та нормативно-методичних документів з питань регулювання земельних відносин. Є одним з авторів розробки та впровадження у Запорізькій області регіональної програми використання та охорони земельних ресурсів, земельно-агротехнічних паспортів для новостворених агро формувань ринкового типу

Народився 9 червня 1948 року в с. Олександрівка Вознесенського району Миколаївської області.

Разом з дружиною Людмилою Григорівною виховували доньку Ілону, мають онука Діму.

Трудову діяльність розпочав інженером у Запорізькому облводгоспі. З 1973 р. по 1992 р. працював у Запорізькому філіалі інституту «Укрземпроект»на посадах від старшого інженера-гідротехніка до директора філіалу. У травні 1992 року призначений начальником Запорізького обласного управління земельних ресурсів, головним державним інспектором з використання та охорони земель області.

З 2003 р. обіймає посаду начальника Запорізького обласного головного управління земельних ресурсів.

Пройшов стажування у Королівському інституті сурвейрів (Англія) та Університеті штату Айдоха (США).

За високі досягнення у проведені земельної реформи в області у 1999 р. нагороджений нагрудним знаком Держкомзему України «Почесий землевпорядник України», в 2000 р. – Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, у 2002 р. – грамота Держкомзему України.

З 2002 р. є депутатом Запорізької обласної ради.

Автор більше 40 наукових праць.

Запорізьке обласне управління земельних ресурсів створено 08.05.92 р. відповідно до розпорядження представника Президента України у Запорізькій області № 36. Згідно з наказом Держкомзему України від 12.03.2003 р. № 60 управління перетворено в Запорізьке обласне головне управління земельних ресурсів.

Основним завданням головного управління є: участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель, участь у розробленні заходів щодо розвитку ринку земель, організація та ведення державного земельного кадастру відповідно до законодавства, організація і здійснення землеустрою та моніторингу земель, участь у розроблені та виконані загальнодержавних і регіональних програм у сфері використання і охорони земель, підвищення родючості ґрунтів, здійснення землеустрою та моніторингу земель, ведення державного земельного кадастру, приватизації земельних ділянок.

Обласному головному управлінню безпосередньо підпорядковані 20 районних відділів земельних ресурсів і 5 міських управлінь (відділів) міст обласного підпорядкування.

За період проведення земельної реформи в агропромисловому комплексі області передано у колективну власність і розпайовані землі 394 колективних сільськогосподарськихпідприємств, сільськогосподарськихкооперативів і сільськогосподарських акціонерних товариств, у тому числі створених на базі радгоспів. Відбуласьприватизація земель двох державних сільськогосподарських підприємств. На базі земель колишніх сільськогосподарських підприємств створено 1415 агроформувань.

З метою забезпечення новостворених сільськогосподарських формувань достовірною графічною й аналітичною інформацією про правову, кількісну та якісну характеристику, грошову оцінку, економічні можливості землі для ефективного на ній господарювання в області розроблено і вперше в Україні впроваджено земельно-агротехнічний паспорт.

Кількість оформлених взамін сертифікатів державних актів складає нині 221,5 тис. шт.., що дорівнює 99,1% від кількості отриманих громадянами сертифікатів на право на земельну частку (пай). Із загально кількості виготовлених державних актів власником сертифікатів видано 210,4 тис. шт., або 94,2%.

Відповідними радами продано 752 земельних ділянки несільськогосподарського призначення площею 484,61 га, вартістю 52 116,03 тис. грн..

Повністю виконані роботи з інвентаризації та грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. Завершено проведення грошової оцінки по містах обласного підпорядкування, грошова оцінка у селищах міського типу виконано на 92,2%, у сільських населених пунктах – на 78,7%, у населених пунктах грошову оцінку проведено на площі 194,35 тис. га, що складає 82,6% від їх загальної площі.

годинник
Погода
календарик
Улётные секс ролики скачать порно фильмы - обкончали молодую девку
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz