ОЛЕКСАНДРІВСЬКА
ЗОШ І-ІІІ ступенів
імені Т.Г. Шевченка

Меню сайту
календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міносвітою було затверджено Типові учбові плани для загальноосвітніх учбових закладів II ступеня, які поетапно почнуть впроваджуватимуться із 2013-14 навчального року.

Відповідний наказ підписав заступник міністра Борис Жебровский у вівторок 3 квітня.

У пояснювальній записці до документу відзначається, що Типові учбові плани загальноосвітніх учбових закладів II ступеня розроблені згідно урядової постанови №1392, яким затверджений Державний стандарт базової та повної загальної середньої освіти.

Новий Державний стандарт базової та повної загальної середньої освіти складається із 7-ми освітніх галузей: " Математика", "Мови та літератури", "Суспільствознавство", "Природознавство",  "Технології", "Мистецтво", "Основи здоров'я та фізкультура".

Починаючи із  5 класу почнеться вводиться обов'язкове вивчення другої іноземної мови, їм може бути будь-яка іноземна мова, російська або інша мова національних меншин. Теж з 5 класу планується вивчення інформатики.

Повноцінність базової середньої освіти забезпечується реалізацією як інваріантної, так і варіативної складових, які в обов'язковому порядку фінансуються з відповідних бюджетів.

Типові учбові плани орієнтовані на роботу основної школи з 5-денним учбовим тижнем.

Впровадження в дію Типових учбових планів загальноосвітніх учбових закладів II ступеня поетапно відбуватиметься, починаючи із 2013-14 навчального року, коли по нових планах почнуть навчання учні 5 класів.

***



Учителям уже не потрібно декларувати майно та доходи

    У понеділок Міністерство освіти відкликало свій лист, у якому йшлося про обов’язкове подання декларацій освітянами, які входили до складу комісій з державної підсумкової атестації

   Міністерство освіти відкликало свій лист, яким керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, їх заступників та вчителів, які входили до складу комісій з державної підсумкової атестації у 2011 році, було зобов’язано до 1 квітня 2012 року подати декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2011 рік.

Відкликання листа пов’язане з перенесенням строків декларування зазначених відомостей на наступний рік.

Варто зазначити, що відкликання листа відбулося після завершення терміну подання відповідних декларацій.

Як повідомлялося раніше, освітяни, які входили до складу комісій з державної підсумкової атестації у 2011 році, повинні були до 1 квітня подати декларації про майно, доходи та витрати за 2011 рік.

Додатково див.: Лист МОНмолодьспорту №1/9-246 від 02.04.12 року Щодо декларування майна, доходів і зобов’язань фінансового характеру за 2011 рік.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 02.04.2012

***



Деякі вчителі таки мали подати декларації про доходи

Освітяни, які входили до складу комісій з державної підсумкової атестації у 2011 році, повинні були до 1 квітня подати декларації про майно, доходи та витрати за 2011 рік

Про це йдеться у листі Міністерства освіти до начальників місцевих управлінь освіти і науки від 27 березня цього року.

У міністерстві звернули увагу на те, що згідно з статтями 4 та 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" керівники загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, їх заступники, вчителі, які входили до складу комісій з державної підсумкової атестації (у 2011 році), мали до 1 квітня 2012 року подати декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2011 рік.

"Просимо забезпечити подання декларацій вищезазначеними особами за місцем знаходження їх особових справ", - зазначається в листі МОНмолодьспорту.

Необхідно зазначити, що офіційний сайт освітнього відомства не містить роз’яснень щодо подання освітянами відповідних декларацій.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 02.04.2012

10.02.2010

***



Роз'яснення щодо розрахунку середнього балу атестатів випускників шкіл
МОН надало роз'яснення щодо методики розрахунку середнього бала атестата випускників шкіл
 

Про це йдеться в листі Міністерства освіти адресованому загальноосвітнім навчальним закладам №1/9-67 "Про врахування середнього бала документа про повну загальну середню освіту".

Зокрема зазначається, відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених наказом МОН України №873, для конкурсного відбору осіб, які на базі повної загальної середньої освіти вступають до вищих навчальних закладів за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, враховується середній бал документа про повну загальну середню освіту.

Також документом доручено керівникам загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити розрахунок середнього бала атестата випускників та зробити відповідний запис у додатку до атестата.

Середній бал атестата буде розраховуватися як середнє арифметичне річних оцінок з предметів інваріантної складової навчального плану, виставлених у додатку до атестата, та оцінок, отриманих за державну підсумкову атестацію.

Округлення здійснюється до десятих частин бала (за 12-бальною шкалою).

* Розрахунок здійснюється таким чином: кількість предметів, з яких виставлено оцінки =20; сума балів = 193; середній бал = 193:20=9,65≈9,7.

Предмети, з яких зроблено запис "звільнений (а)", у загальну кількість не враховуються.
По матеріалам: Освіта.ua

05.02.2010

***







годинник
Погода
календарик
Улётные секс ролики скачать порно фильмы - обкончали молодую девку
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz