ОЛЕКСАНДРІВСЬКА
ЗОШ І-ІІІ ступенів
імені Т.Г. Шевченка

Меню сайту
календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


 
Недєлко Алла Анатоліївна, вчитель початкових класів, І кваліфікаційна категорія
 

Любі першокласники!
      Тільки весною я вперше познайомилася з вами, а вже звикла і полюбила вас. Я з нетерпінням чекаю на нашу зустріч у вересні місяці. Разом ми відкриємо двері у країну знань. Ви станете її мешканцями і носитимете почесне ім'я учень (або учениця). Ой, яка це чарівна країна! У цій країні добро завжди перемагає зло, правда перемагає кривду... А ще тут живуть букви, склади, слова, речення. А з цих речень ми з вами складемо дуже багато цікавих оповідань та казок … Поринемо в чудову країну математики з її цифрами, прикладами та задачками. Відкриємо багато нового та цікавого … Я залюбки чекаю на вас.
 
 
Юраш Любов Василівна, старший вчитель, вчитель початкових класів, спеціаліст
 
Шановні батьки першокласників!
      Звертаюся до Вас я, Юраш Любов Василівна, вчителька учнів 1-А класу. На перших заняттях, які проходили у квітні-травні, познайомилася із Вашими дітьми, трохи дізналася про них, але стежка до серця дитини не може бути прокладена за 5-6 занять. Цей процес тривалий. Протягом 4 років навчання у початковій школі ми разом із вами будемо не тільки вчити дітей рахувати, читати, писати. Головне – вчити бути людиною, поважати оточуючих, радіти за інших, співчувати, допомагати.
      Уже зараз починайте готувати дитину до школи – розвивайте моторику кисті руки: малюйте, ліпіть, вирізайте – це успіх каліграфічного письма.
      Частіше спілкуйтеся, хваліть, помічайте успіх у роботі, дбайте про здоров’я Вашої дитини, будьте толерантними, доброзичливими, небайдужими до своїх дітей.
      Надіюсь, що Ви станете моїми помічниками, бо мета у нас одна – виховати Людину. А я працюватиму за моїм кредо: «Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом».
      Дуже сподіваюсь на співпрацю, розуміння, допомогу. До зустрічі 1 Вересня
 
 
Задера Алевтина Андріївна, вчитель початкових класів, спеціаліст

Шановні батьки !
      Початок навчання в школі – це важливий етап в житті кожної дитини. Для неї це початок нового життя. Перед нею відкривається невідомий світ – цікавий, загадковий, непростий, який несе радість і хвилювання. Школа – це скарбниця, де Ваші діти навчаться долати труднощі у навчанні та підкоряти вершини різних наук. Нехай новий навчальний рік принесе усім радість, задоволення, успіхи, творчі здобутки. Ласкаво просимо у нашу школу, яка стане дороговказом кожному, хто вступить на її поріг. Ми чекаємо на вас !                                                                                                                                                                      e-mail (Zadera_a@mail.ru)
годинник
Погода
календарик
Улётные секс ролики скачать порно фильмы - обкончали молодую девку
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz