ОЛЕКСАНДРІВСЬКА
ЗОШ І-ІІІ ступенів
імені Т.Г. Шевченка

Меню сайту
календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Добровський Василь Миколайович - кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри обліку і аудиту в промисловості Київського національного економічного університету, член редакційної колегії журналу "Бухгалтерський облік і аудит”, директор аудиторської фірми.
Василь Миколайович Добровський народився в 1939р. в Олександрівці. В 1958р закінчив Миколаївський сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку, служив в армії, в 1965р. закінчив обліково-економічний факультет Київського інституту народного господарства (тепер Київський національний економічний університет), де працює й нині.
В.М. Добровський пройшов шлях від асистента до професора кафедри. Сьогодні він веде науково-дослідну роботу, підготував кілька кандидатів наук. Автор багатьох наукових статей, за його редакцією та співавторстві видано низку праць з проблем внутрішньогосподарського розрахунку.
Публікації Василя Миколайовича останніх років присвячені проблемам обліку і аудиту в акціонерних товариствах, обліку операцій з цінними паперами та іншими питаннями.

Василь Миколайович Добровський здійснює велику пропагандистську і роз’яснювальну роботу серед облікових працівників України, надає консультаційні та аудиторські послуги.


годинник
Погода
календарик
Улётные секс ролики скачать порно фильмы - обкончали молодую девку
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz